מוצרים - חומרי קירור לעיבוד שבבי

COOL-7 - חומר להשחזה

COOL-7 הוא נוזל מרוכז, מסיס במים לשימוש במכונות השחזה. המוצר הוא מקרר כימי, בעל הקצפה נמוכה מאוד. המוצר מאוד יציב וניתן לסינון יעיל של מוצרי הלוואי של תהליך ההשחזה, דבר שיעזור להפרדת הנוזלים מהאבקות הנוצרות במהלך התהליך. מאחר והחומר אינו מכיל שמנים או חומרים אורגנים כבדים אחרים סתימת האבן כמעט ולא מורגשת. המוצר יגן על המוצרים והמכונות בפני חלודה.

COOL-9

COOL-9 הוא נוזל קירור מרוכז, שאינו מכיל שמן, מסיס במים, המתנקה בקלות במנקים אלקליים פשוטים.  המוצר ניתן לדילול במים קשים או רכים בכל יחס. המוצר מכיל חומרים העמידים בלחצים גבוהים מאוד.
המוצר מכיל מעכבי חלודה, אשר מגנים על המוצר בפני חלודה בעת אחסון בין תהליכים. המוצר מגן על המכונה וכלי העיבוד.
המוצר נבדק ונמצא מתאים לדרישות התקן הבריטי 94 / IP-297  לבדיקת קורוזיה בשבבי ברזל יציקה. למוצר ריח נעים ומכיל חומרים המונעים התפתחות בקטריות בתמיסת עבודה. המוצר קומפטבילי עם שמן המסלולים.
COOL-9 הוסמך כחומר בעל תו ירוק.
COOL-9
 מתאים לשימוש על רוב המתכות הברזיליות, ברזל מגולוון, הושם דגש בתכנון החומר על פעולות ערגול פרופילים. המוצר הותאם גם לעבודה בעיבוד שבבי, ניסור ועוד. השימוש בחומר מבטיח סביבת עבודה נקייה, הגנה על העובדים, המכונות והמוצרים. המוצר חסכוני לשימוש.

COOL-10

נוזל קירור מרוכז, מסיס במים, המתנקה בקלות במנקים פשוטים. המוצר ניתן לדילול גם במים "קשים". המוצר מכיל חומרים שעמידים בלחצים גבוהים מאוד אשר מקנים לו תכונות סיכה ומניעת שחיקה. המוצר מכיל מעכבי חלודה, אשר מונעים החלדת המוצרים בעת אחסון בין תהליכים, ומגינים על המכונות והכלים ועומדים בדרישות התקן הבריטי 94 / IP-297. למוצר ריח נעים, המוצר מכיל חומרים המונעים התקפה בקטרילית של תמיסת העבודה. המוצר קומפטבילי עם שמן המסלולים. COOL-10 הוסמך כחומר בעל תו ירוק. COOL-10 מתאים לשימוש עם מתכות ברזיליות, ברזל מגולוון, אלומיניום וסגסוגותיו ובפלדות אל-חלד, בפעולות ערגול פרופילים, הברגות מברזל ו/או במחרוקת, ניקוב, עיבוד שבבי, ניסור ועוד. השימוש בחומר מבטיח סביבת עבודה נקייה, הגנה על העובדים, המכונות והמוצרים. המוצר חסכוני לשימוש.

COOL-11

COOL - 11 הינו נוזל קירור מרוכז שאינו מכיל שמן, מסיס במים ואינו אמולסיה, המוצר מורכב מחומרים טבעיים המתנקים בקלות במנקים פשוטים. המוצר ניתן לדילול במים בכל יחס במים "קשים" או "רכים".
מכיל חומרים אשר עמידים בלחצים גבוהים מאוד אשר מקנים לו תכונות סיכה ומניעת שחיקה.
מ
כיל מעכבי חלודה, אשר מונעים החלדת המוצרים בעת אחסון בין תהליכים, ומגינים על המכונות והכלים. המוצר מכיל תוספות מיוחדות המונעות קורוזית שבבים, ועומדים בדרישות התקן הבריטי לבדיקת קורוזיה בשבבי ברזל יציקה  IP-297/94. למוצר ריח נעים, המוצר מכיל חומרים המונעים התקפה בקטריאלית על תמיסת העבודה. המוצר קומפטבילי עם שמן המסלולים.
COOL-11 הוסמך כחומר בעל תו ירוק.                       
COOL-11 עומד בדרישות של תקנים תעופתיים.                             
COOL-11 אינו פוגע באלומיניום ומתאים לעיבוד גם עם הנתך  7075.
COOL-11 מתאים לשימוש עם מתכות ברזיליות, ברזל מגולוון, אלומיניום וסגסוגותיו, פלדות אל-חלד, טיטניום ובריליום, בפעולות ערגול פרופילים, הברגות מברזל ו/או במחרוקת, ניקוב, כירסום, חריטה, השחזה, ניסור ועוד.
השימוש בחומר מבטיח סביבת עבודה נקייה, הגנה על העובדים, המכונות והמוצרים. המוצר חסכוני לשימוש.

COOL-BRA

COOL-BRA הוא נוזל מרוכז, מסיס במים לשימוש במכונות השחזה. המוצר הוא מקרר, בעל הקצפה נמוכה מאוד. המוצר מאוד יציב וניתן לסינון יעיל של מוצרי הלוואי של תהליך ההשחזה, דבר שיעזור להפרדת הנוזלים מהאבקות הנוצרות במהלך התהליך. החומר מכיל חומרי סיכה ללא שמנים או חומרים אורגנים כבדים אחרים המאפשר עבודה בהשחזות עמוקות (כמו בייצור מקדחים). סתימת האבן כמעט ולא מורגשת. המוצר יגן על המוצרים והמכונות בפני חלודה. המוצר מאפשר עבודה וקירור גם בתהליכי עיבוד אחרים בהם אין דרישה ללובריקציה גבוה.

POLYBIO-150 - אמולסיה חצי סינטטית

POLYBIO-150 הוא מיקרו-אמולסיה לעיבוד שבבי בעלת עמידה ביולוגית מצויינת.
POLYBIO-150 נועד לקירור וסיכה בכל פעולות העיבוד השבבי וההשחזה וכן בערגול (גם עם ריתוך).לחומר הגנה מעולה נגד חלודה, התפתחות בקטריות והקצפה.
החומר אינו מכיל חומרים רעילים ומאושר לפי התקנים האירופאיים המחמירים ביותר. 

החומרים מתוצרת כימו הנדסה בע"מ, מפותחים ומיוצרים במפעלנו באשדוד תוצרת כחול - לבן. פיתוח בלעדי לכימו הנדסה בע"מ: חומרי קירור וסיכה לעיבוד שבבי ירוקים וללא שמן מינרלי שאינם מזיקים לאיכות הסביבה. החומרים מתאימים לכל תחומי התעשייה: צביעה, אנודייז, היי-טק, אופטיקה, נירוסטה, ציפויים ועוד. במידת הצורך החומרים יותאמו אישית לצרכי הלקוח לפי דרישה.