מוצרים - מסירי צבע

APS-60 - מסיר צבע חד קומפוננטי

APS-60 הוא חומר המבוסס על ממיסים אורגניים, אינו מכיל פנולים.     
המוצר הוא חומצי חלש, ומפרק צבע ביעילות רבה. המוצר תוכנן לעבודה בטבילה ובא להסיר צבעים בעלי צילוב גבוה, במהירות וביעילות.
APS-60 יעיל להסרת צבעי אפוקסי, צבעי פוליאסתר, צבעים אקריליים, צבעים וניליים מורכבים, צבעים אלקידיים ואחרים. APS-60 מסיר צבע ממשטחים ברזליים, משטחים עם פוספטיזציה וממתכות לא ברזליות, כל זאת מבלי לפגוע במתכת הבסיס.
APS-60 אינו מכיל פנולים ולכן מקטין בעיות שפכים.
APS-60 תוכנן להסיר צבעים רטובים באותה מידה של יעילות כמו צבעי אבקה. המוצר תוכנן לחיי אמבט ארוכים.

PSA-G4 - מסיר צבע אלקאלי ידידותי לסביבה

המוצר הוא מסיר צבע ידידותי לסביבה ולמשתמש העובד בשיטת ה"המסה",  אינו מכיל פנולים, קרזולים, או חומצת נמלים הידועים כחומרים מסוכנים ורעילים. המוצר אינו מכיל מתילן כלוריד הידוע כחומר רעלי.
PSA-G4 תוכנן להסרה יעילה ומהירה של צבעי אבקה מסוג פוליאסתר ואפוקסי פוליאסתר. כן מתאים המוצר להסרת צבעים סינטטיים ואחרים.
המוצר אינו מומלץ לשימוש לצבעים על בסיס אפוקסי נקי. PSA-G4 אינו פוגע במתכת הבסיס ובציפוי ההמרה שעל המתכת. מאחר והמוצר אינו חומצי אין הוא גורם להחלדה של מתכות ברזליות. כאשר פעילות המוצר יורדת, ניתן לחזקו ע"י תוספת של PSA-15A.
המוצר תוכנן לעבודה בטבילה. להגדלת אורך חיי המוצר ניתן לסננו, להשלים תמיסה ולחזקו במידת הצורך עם PSA-15A.

PSA-15 - מסיר צבע אלקאלי

המוצר הוא מסיר צבע על בסיס מתילן כלוריד העובד בשיטת ה"המסה", אינו מכיל פנולים, קרזולים, או חומצת נמלים הידועים כחומרים מסוכנים ורעילים. 15- PSA  תוכנן להסרה יעילה ומהירה של צבעי אבקה מסוג פוליאסתר ואפוקסי פוליאסתר. כן מתאים המוצר להסרת צבעים סינטטיים  ואחרים.  המוצר אינו מומלץ לשימוש  לצבעים על בסיס אפוקסי נקי. 15- PSA אינו פוגע במתכת הבסיס ובציפוי ההמרה שעל המתכת. מאחר והמוצר אינו חומצי אין הוא גורם להחלדה של מתכות ברזליות. כאשר פעילות המוצר יורדת, ניתן לחזקו על ידי תוספת של PSA-15A. תוכנן לעבודה בטבילה. להגדלת אורך חיי המוצר ניתן לסננו, להשלים תמיסה ולחזקו במידת הצורך עם PSA-15A.

GEL-STRIPPER - ג'ל להסרת צבע

משחה המשמשת להורדת צבע במריחה.

החומרים מתוצרת כימו הנדסה בע"מ, מפותחים ומיוצרים במפעלנו באשדוד תוצרת כחול - לבן. פיתוח בלעדי לכימו הנדסה בע"מ: חומרי קירור וסיכה לעיבוד שבבי ירוקים וללא שמן מינרלי שאינם מזיקים לאיכות הסביבה. החומרים מתאימים לכל תחומי התעשייה: צביעה, אנודייז, היי-טק, אופטיקה, נירוסטה, ציפויים ועוד. במידת הצורך החומרים יותאמו אישית לצרכי הלקוח לפי דרישה.