מוצרים - פוספטיזציות

FE-373 - פוספטיזציה נוזלית מרוכזת להתזה

FE-373 הוא נוזל מרוכז, המשמש לניקוי ופוספטיזציה בשני שלבים של: ברזל ומוצריו, אלומיניום וסגסגותיו, ברזל מגולוון, אלוצינק, פחים עם ציפוי אלקטרוליטי וכו'. המוצר ניתן ליישום בהתזה או בעזרת אקדח קיטור.
FE-373 עומד בדרישות התקן TT-C-490 ומהווה בסיס מעולה לצבעי אבקה ולצבעים רטובים. השימוש במוצר מאפשר קבלת ציפוי פוספט עבה יחסית ועמידות מעולה בפני קורוזיה.FE-373  יוצר כמויות מזעריות של בוצה ולכן יציב לתקופת עבודה ארוכה תוך שמירה על הציוד והמתזים. תוסף הניקוי המומלץ הוא SP-157 . החומרים פעילי השטח המרכיבים מוצר זה מתפרקים ביולוגית.

FE-374 - פוספטיזציה מרוכזת לטבילה

FE-374 הוא נוזל מרוכז, המשמש לפוספטיזציה בטבילה של ברזל ומוצריו, אלומיניום וסגסוגותיו, ברזל מגולוון, אלוצינק וכו'. המוצר ניתן ליישום בטבילה. FE-374  יוצר כמויות מזעריות של בוצה ולכן יציב לתקופת עבודה ארוכה. המוצר ניתן ליישום בטמפרטורות נמוכות החומרים פעילי השטח המרכיבים מוצר זה מתפרקים ביולוגית. המוצר עומד בדרישות התקן הפדרלי האמריקאי TT-C-490.

FE-375 - ניקוי ופוספט בהתזה

FE-375 הינו נוזל מרוכז המכיל בתוכו את חומר הניקוי, המשמש לניקוי ופוספטיזציה בהתזה, בשלב אחד, של חלקי ברזל, פח מגולוון, זמק, אלוצינק, אלומיניום וכו'. המוצר הותאם  במיוחד לישום בהתזה חמה או תוך שימוש באקדח קיטור-קליטון. FE-375 יוצר כמויות מזעריות של בוצה ולכן יציב לתקופת עבודה ארוכה תוך שמירה על הציוד והמתזים. למוצר תכונות ניקוי מעולות הניתנות ליישום בטמפרטורות נמוכות, החומרים פעילי השטח במוצר זה מתפרקים ביולוגית. המוצר עומד בדרישות התקן הפדרלי האמריקאי TT-C-490.

ZNP-27 - צינק פוספט בטבילה

27-ZNP הוא תמיסה מרוכזת המאפשרת קבלת ציפוי אבץ-פוספט דחוס בעל מבנה גרעין עדין עד בינוני. המוצר מאפשר פוספטיזציה על מתכות ברזליות, פלדות, אבץ וסגסוגותיו. עומד בדרישות התקן הפדרלי האמריקאי TT-C-490 TYPE I. המוצר נותן ציפוי אידיאלי כבסיס לצבע ומאפשר אדהזיה מעולה של הצבע למתכת. 27-ZNP משמש כבסיס לשמן לקבלת הגנה נגד חלודה ארוכת טווח. המוצר תוכנן כך שיקטין היווצרות סלדז'-בוצה. המוצר אינו דורש שתי תמיסות עבודה ונוח מאד לשימוש ובקרה.

ZNP-29 - קלציום צינק פוספט בטבילה

ZNP-29 היא תמיסה מרוכזת המשמשת ליצירת שכבת קלציום-צינק פוספט בטבילה. המוצר תוכנן ליצור שיכבה של צינק-קלציום-פוספט על ברזל ופלדות. הציפוי מתקבל בגוון אפור כהה עם מבנה גבישי עדין, היעיל במיוחד כבסיס לצבע. הציפוי מגדיל אדהזיה ועמידות לקורוזיה. אמבט העבודה יציב מאוד ,קל לבקרה ויוצר כמויות מוקטנות של משקעים. ZNP-29 עומד בדרישות התקנים הפדרלים האמריקאים. המוצר נמצא חסכוני לשימוש.

ZNP-22 - צינק פוספט בהתזה

ZNP-22 הוא נוזל מרוכז המשמש לקבלת ציפוי צינק פוספט באיכות מעולה. המוצר יכול לתפקד גם בטמפרטורת חדר. המוצר מומלץ לשימוש בהתזה. הציפוי המתקבל מ- ZNP-22 עומד בדרישות התקן הפדרלי  TT-C-490 GRADE I.  המוצר מקטין בצורה משמעותית בעיות משקעים ( סלדז' ). למוצר יציבות תפעולית מעולה וחוסך הוצאות באנרגיה בגלל טמפרטורת פעולה נמוכה.

החומרים מתוצרת כימו הנדסה בע"מ, מפותחים ומיוצרים במפעלנו באשדוד תוצרת כחול - לבן. פיתוח בלעדי לכימו הנדסה בע"מ: חומרי קירור וסיכה לעיבוד שבבי ירוקים וללא שמן מינרלי שאינם מזיקים לאיכות הסביבה. החומרים מתאימים לכל תחומי התעשייה: צביעה, אנודייז, היי-טק, אופטיקה, נירוסטה, ציפויים ועוד. במידת הצורך החומרים יותאמו אישית לצרכי הלקוח לפי דרישה.