מוצרים - חומרים לויברטורים

B-9-EL - סבון לויברטורים

B-9-EL היא תמיסה מרוכזת המאפשרת עבודה בריכוז נמוך במתקנים המשמשים  להורדת צילוע בויברטור, ליטוש בויברטור, עבודה תוף מסתובב. התמיסה בנויה לייצר קצף יציב, המאפשר סיכה מעולה ויצירת שכבת מגן רכה  על פני החלקים. התמיסה מכילה מעקבי קורוזיה (אינהיביטורים). החומרים פעילי השטח מתפרקים ביולוגית, ומתאימים לעבודה במים קשים ורכים. החומר ישים על כל המתכות. לחומר כושר ניקוי משופר ומונע השחרת חלקים ומשפר שקיעה של מוצרי השחיקה.

B-9-EN - סבון לויברטורים

B-9-EN היא תמיסה מרוכזת בעלת כושר ניקוי מעולה של חלקים משומנים מאוד, המאפשרת עבודה בריכוז נמוך במתקנים המשמשים להורדת צילוע בויברטור, ליטוש בויברטור, עבודה תוף מסתובב. התמיסה בנויה לייצר קצף יציב, המאפשר סיכה מעולה ויצירת שכבת מגן רכה  על פני החלקים. התמיסה מכילה מעקבי קורוזיה (אינהיביטורים) ומותאמת לעבודה גם במערכות סגורות. החומרים פעילי השטח מתפרקים ביולוגית, ומתאימים לעבודה במים קשים ורכים. החומר ישים על כל המתכות ומותאם גם לנחושת ופליז.

B-9-Z - סבון לויברטורים

B-9-Z היא תמיסה מרוכזת המשמשת להורדת צילוע בויברטורים. החומר חסכוני לשימוש. התמיסה מכילה מעקבי קורוזיה (אינהיביטורים). החומרים פעילי השטח מתפרקים ביולוגית, ומתאימים לעבודה במים קשים ורכים. החומר ישים על כל המתכות.
הערה:  במידה ואבנים מתלכלכים ומשחירים ניתן לנקותם ע"י  .B-9-AC

B-9-AC - תוסף לניקוי

תוסף לסדרת ה–B-9 המיועד לשיפור כושר הניקוי של המוצרים ושל האבנים.

CE-36 - תוסף למניעת חלודה

36-CE היא אבקה אלקלית חלשה, ללא תוספת סודה קאוסטיק, המשמשת לנטרול שאריות חומצה ומניעת התפתחות חלודה היכול לשמש  באמבטיות טבילה, בהתזה או בשימוש בויברטורים ו/או תופים, בתהליכי הורדת צילוע. המוצר אינו מכיל פוספטים אך בעל רזרבות אלקליות מספיקות לנטרול שאריות חומצה. המוצר נשטף בקלות  ובעל כושר ניקוי. החומר אינו מכיל כרומטים,  והחומרים פעילי השטח המרכיבים את המוצר מתפרקים ביולוגית.

החומרים מתוצרת כימו הנדסה בע"מ, מפותחים ומיוצרים במפעלנו באשדוד תוצרת כחול - לבן. פיתוח בלעדי לכימו הנדסה בע"מ: חומרי קירור וסיכה לעיבוד שבבי ירוקים וללא שמן מינרלי שאינם מזיקים לאיכות הסביבה. החומרים מתאימים לכל תחומי התעשייה: צביעה, אנודייז, היי-טק, אופטיקה, נירוסטה, ציפויים ועוד. במידת הצורך החומרים יותאמו אישית לצרכי הלקוח לפי דרישה.