מוצרים - סבוני תהליך

CLEAN-8 - מסיר שומנים אבקתי למערכות התזה

אבקה אלקלית המשמשת לניקוי במתקני התזה. המוצר מסיר שמנים, חומרי משיכה, לכלוכים מוצקים ודיו הדפסה מאלומיניום  וסגסוגותיו,ברזל, אבץ, נחושת וכו'. המוצר הוא בעל הקצפה נמוכה. ניתן להשתמש במוצר במים קשים או רכים. המוצר נשטף בקלות ומתפקד בצורה יעילה בטמפרטורות  נמוכות יחסית.  החומרים פעילי השטח, מתפרקים ביולוגית. ניתן להשתמש במוצר גם בטבילה, תוך שימוש בבחישת אוויר.

CE-30 - קלינר חשמלי קטודי

מנקה אלקטרוליטי אבקתי המשמש גם לניקוי אנודי וגם לניקוי קטודי (ישיר). המוצר יסיר שכבת שמן, גריז ולכלוך תהליך. ל- CE-30 יש מוליכות חשמלית טובה. המוצר מייצר שכבת קצף מבוקרת למניעת שחרור גזים חזקה. ל- CE-30 אורך חיים ארוך. החומרים פעילי השטח מתפרקים ביולוגית. CE-30 מתאים לעבודה על כל המתכות הברזליות, על נחושת וסגסוגות נחושת.

CE-32 - מנקה חשמלי

CE-32 הוא מנקה חשמלי שאינו מכיל סיליקטים. המוצר תוכנן לקבלת ניקוי חשמלי מהיר, למקומות בהם דרוש צפיפויות זרם גבוהות וכושר ניקוי טובים. CE-32 הוא אלקלי חזק עם מוליכות גבוהה ומכיל חומרים המווסתים את קשיות המים. דור חדש של פעילי שטח מגביר את כושר הניקוי ויציבות העבודה. הקצף הנוצר מבוקר. CE-32 ניתן לשימוש בזרם ישר אנודי, אך אינו מומלץ לעבודה עם מתכות לא ברזליות.

 

CE-25 - מנקה אלקאלי כבד

סבון אלקאלי כבד לברזל וסגסוגותיו ליישום בטבילה באמבט חם. הסבון ינקה שמנים, חומרי משיכה, גריזים וכדומה. המוצר לא יהיה מושפע מפעולה במים קשים. פעילי השטח מתפרקים ביולוגית.

SP-157 - תוסף לניקוי בהתזה

SP-157 היא תוספת נוזלית מרוכזת המשמשת לשיפור כושר הניקוי של מערכות חומציות או אלקליות, במתקני התזה. החומר ניתן לשימוש ביעילות טובה ובטמפרטורות נמוכות. למוצר כושר חדירה מעולה, אינו מושפע ממים קשים ומורכב מחומרים המתפרקים ביולוגית. למוצר תכונות הרטבה, שטיפות, החלבה ופיזור מוצקים מעולים. המוצר מעולה לשימוש בקוי פוספטיזציה בהתזה.

CLEAN-19 - קלינר אבקתי

CLEAN-19 היא אבקה בסיסית, המשמשת לניקוי רב תכליתי בטמפרטורה נמוכה של מוצרים מתכתיים. המוצר תוכנן לעבודה בטמפרטורות נמוכות ונמצא יעיל ביותר לעבודה גם בטמפרטורת חדר. המוצר מומלץ ליישום על מתכות ברזליות, מתכות מגולוונות או מצופות באבץ אלקטרוליטי עם או בלי ציפוי באבץ פוספט, אלוצינק, אלומיניום וסגסגותיו זמק וכדומה. CLEAN-19 מכיל מעקבים המונעים את התקפת מתכת הבסיס. מערכת הניקוי של  CLEAN-19 תוכננה לנקות שמנים, חומרי משיכה ולכלוכים אחרים. תנועתיות של המוצרים או של תמיסת הניקוי בעת הניקוי משפרת את כושר הניקוי ומומלצת ליישום.

CU-20I - סבון ומסיר תחמוצות מנחושת

נוזל מרוכז המשמש להסרת תחמוצות וניקוי חומצי בטבילה ובטמפרטורת החדר לנחושת וסגסוגותיו, ברונזה ופליז. המוצר מכיל אינהיביטורים המונעים את התקפת מתכת הבסיס. המוצר משמש להסרת אבנית הנובעת מקשיות מים, שמנים קלים ויכול לשמש כהכנה חומצית לפני ציפוי אלקטרו כימי. החומרים פעילי השטח המרכיבים מוצר זה  מתפרקים ביולוגית. 

החומרים מתוצרת כימו הנדסה בע"מ, מפותחים ומיוצרים במפעלנו באשדוד תוצרת כחול - לבן. פיתוח בלעדי לכימו הנדסה בע"מ: חומרי קירור וסיכה לעיבוד שבבי ירוקים וללא שמן מינרלי שאינם מזיקים לאיכות הסביבה. החומרים מתאימים לכל תחומי התעשייה: צביעה, אנודייז, היי-טק, אופטיקה, נירוסטה, ציפויים ועוד. במידת הצורך החומרים יותאמו אישית לצרכי הלקוח לפי דרישה.